For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Hydro carbon

Bu, motorunuzun içindeki silindirler, pistonlar, partikül filtreleri, EGR valfleri ve turbolarda kurum birikintileri oluşturmaktan sorumlu olan yanma işlemidir. Tıkanmış parçalar motorun düzgün çalışmasını önler. Eğer karbon artıkları (kurum) düzenli olarak kaldırılmaz, arızalar oluşabilir ve maliyetler yakında (bir turbo için 2000 avroya 350 EGR başına Euro ve çevresinde beklemek) yukarı monte edebilirsiniz.

Ulaştırma ve Bureaux Veritas Bakanlığı tarafından onaylanan Hy-Carbon teknolojisi, motor tıkanmasına karşı benzersiz ve patentli bir çözüm sunar.

Endüstriyel dünyadan gelen ve basında güvenilirliği ile tanınan Hy-Carbon , emme manifolduna hidrojen enjekte ederek derin iç motorlardaki karbon birikintilerini temizler .

Bu hidrojenin motordan geçişi, tüm bileşenlerinin yenilenmesini sağlar. Bir kez yenilendiğinde, motor torkunu yeniden keşfeder, hatalar düzeltilir ve kirleticiler yarıdan daha fazla azalır.

Neden kimyasal katkı maddeleri yerine hidrojenle karbon temizlemeyi seçtiniz?

Hidrojen karbon temizliği, doğal bir fenomenin gelişmesinin bir sonucudur  yanma motorunuzdaki hava / yakıt karışımının zenginleştirilmesi .

Bu işlem, motorunuza aşındırıcı kimyasal ürünler sokmadığından etkili ve agresif değildir .

Karbon birikintileri motorda kolayca çözülür ve bu amaç için tasarlanmış bir filtrede toplanan egzoz dumanları ile doğal olarak dışarı atılır .

Image Not Found

Image Not Found

Toplum için avantajlar

Hydrocarbon kullanımının toplum üzerine avantajları nedir?

01

Halk sağlığı açısından Hidrocarbon,...

Kronik ve ciddi solunum yolu hastalıklarının yanı sıra kardiyo-vasküler hastalıklarla savaşmaya yardımcı olur.

02

Araç filoları bir yükseltme aldı

Ve böylece çevre üzerindeki olumsuz etkilerini% 50 azalttı.

03

Daha az karbon birikimi

Temiz hava sahası yaratmak.

Top
Translate »