For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Hakkımızda Uzman Dizel

1980’lerde başlayan öğrenme heyecanımızı, on yılı aşkın bir Dizel deneyimi ile birleştirdik.

1992 yılında Dizel pompa ve enjektör sistemlerinin tamir, bakım, test ve yedek parça konusunda Ankara’da hizmete başladık.

1994 yılında Ankara’da Lucas Yetkili Servisi olduk. 2001 yılında A Sınıfı Delphi Servisi olarak hizmet vermeye devam ettik.

Geniş yetki servislerimizle dizel araç sahiplerinin her sorununu çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. Çeyrek asırdır, dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren UZMAN DİZEL, dünyanın en büyük otomotiv parçaları tedarikçisi olan Delphi, Bosch, VDO (Continental),Stanadyne ve Denso servisi olarak dizel yakıt sistemleri yedek parça, bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir.

Uzman Dizel Servis’te “Eğitim, Tecrübe, Modern Teşhis Cihazları, Garanti Hizmetleri, Orijinal Yedek Parça Kullanımı” ve daha bir çok hizmetler uzmanlığımız ile birlikte sunulmaktadır.

Tüm Dizel Yakıt Sistemleri ekibi, beklediğiniz tüm standartlar için eğitilmiştir ve yeterli donanıma sahiptir.

Otomobillerde ve hafif kamyonetlerde, kamyonlarda, traktörlerde veya diğer otoyol dışı endüstriyel veya deniz uygulamalarında kullanılan tüm dizel yakıt sistemleri için hizmet sağlayabilmektedir.

iso-logo-1
ohsas18001
tse_logo
Top
Translate »