For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Elektronik Sensör ve Ecu Sistemleri

Elektronik Ünite Enjektörleri

Ağır hizmet uygulamaları için gelişmiş yakıt enjeksiyon teknolojisi

Enjeksiyon parametrelerinin daha esnek kontrolü ihtiyacı yeni bir yakıt enjektörü biçiminin, elektronik ünite enjektörünün (EÜE), doğmasına neden olmuştur. Yüksek basınç pompasıyla elektronik tahrikli enjektörü tek bir düzenekte birleştiren Delphi EÜE, ağır hizmet dizel yakıt enjeksiyon teknolojisinde önemli bir aşamadır. 9 – 16 litrelik ağıt hizmet dizel motorları için tasarlanmış ve Volvo, Renault, Mack, Hyundai ve Nissan dahil olmak üzere önemli araç üreticisi markalarına OE olarak takılmıştır.

1993 yılındaki ilk kullanımından bu yana teknoloji, zaman içinde, 1.800 bar gücünde enjeksiyon tepe noktası olan A tipinden, 2.000 bar gücüne arttırılmış basınç ve gelişmiş verimlilik sağlayan daha aerodinamik bir tasarım olan E1 tipine evrilmiştir. Artık günümüzde OE olarak monte edilen ve optimum emisyon, yakıt tasarrufu ve motor performansı sağlayan üçüncü nesil E3, ağır hizmet dizel yakıt enjeksiyon teknolojisinde ulaşılan en son noktayı temsil etmektedir.

Delphi, satış sonrası pazarında bu teknolojilerini desteklemeyi amaç edinmiş bir kuruluş olarak son derece kapsamlı bir servis programı sunmaktadır. Buna yeni yedek parçalar, yetkili servis ağımız kanalıyla verilen fabrika onaylı değiştirme ve düşük maliyetli enjektör onarım hizmetleri dahildir.

Image Not Found

Image Not Found

Uzman Farkı

Uzman Dizel'in Fark Yaratan Yönleri

01

Hassas Kontrol

Enjeksiyon işlemlerinin hassas kontrolü için yüksek hızlı çift valf kullanımı

02

Optimum yanma

Optimum yanma sağlanarak son işlemlerin azaltılması için yüksek basınçlı enjeksiyon

03

Geliştirilmiş emisyon

Önemli ölçüde geliştirilmiş emisyon, yakıt tasarrufu ve performans

04

Emisyon Standartlarına Uygun

Avrupa IV, V ve VI; ABD 07, ABD 10 ve devamı, Kademe IV; Japonya NLTR ve Japonya NLTR sonrası emisyon standartlarına uygun tasarım

05

Yeni enjektörler

Yeni enjektörler, fabrika onaylı değiştirme ve enjektör onarımı dahil kapsamlı servis programı

Top
Translate »