For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Dizel motorları temizler, korur ve eski durumuna getirir.

Günümüzün Common Rail dizel motoru son derece hassas toleranslara göre üretilmiştir. Bu nedenle kullanılan yakıtın gereken standartlara uygun olması her zamankinden daha fazla önemlidir. OE dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin tasarımı ve üretiminde bir dünya lideri olarak Delphi, bir dizel motoru optimum durumda tutabilmenin nelere mâl olduğunu çok iyi bilmektedir. Chevron şirketiyle birlikte geliştirilen ve en yeni Texaco yakıt teknolojisinin katkısıyla oluşturulan Delphi’nin Dizel+ yakıt bakım ürünü, dizel otomobillerin motor korumasında gelinen en son aşamadır.

Yakıt esaslı katkı maddesinde motorun verimliliğine yardımcı olan ve yakıt pompası ile yakıt enjektörü dahil ana parçaların ömrünü ve verimliliklerini geliştiren 7 ana element vardır. Buna temizleme gücünü en üste çıkaran özel bir deterjan, yakıt pompasıyla diğer parçalarda aşınmayı azaltmak için yağlayıcı, yakıtın bozulmasına neden olan asit esaslı reaksiyonları önlemek için yakıt dengeleyici ve yakıt filtresi tıkanmasına ve su kirlenmesine karşı emülsiyon çözücü dahildir. Ayrıca Delphi Dizel+, fazla köpürmeyi önleyip daha hızlı besleme ve tankın temiz biçimde doldurulmasını sağlayan köpük gidericinin yanı sıra olası zararları azaltmak için korozyon önleyici ve yanmayı ve emisyonları zenginleştirmek için setan geliştirici de içerir. Bütün bunlar sadece 350 ml’lik bir şişede.

Image Not Found

Image Not Found

Uzman Farkı

Uzman Dizel'in Fark Yaratan Yönleri

01

Kabiliyet Arttırımı

Önemli dizel motoru parçalarını temizleme, koruma ve yenileme kabiliyetini arttırır

02

Performans Arttırımı

Dizel motorunun performansını arttırıp emisyonları azaltır

03

Yüksek Güç

Yüksek güç formülü, depo doldurulduktan çok sonra da maksimum koruma sağlar; rakiplerimizin katkı maddelerinin aksine 6 aya kadar etkili

04

Texaco yakıt teknolojisini

En yeni Texaco yakıt teknolojisini barındırır.

Top
Translate »